SKBB w Puszczykowie

SKBB w Puszczykowie

zdjęcia: https://www.facebook.com/badminton4all.r.a

Zawodnicy z Sulęcińskiego Klubu Badmintona „Badminton4all” pokazali bardzo dobrą dyspozycję w Puszczykowie! ???? W zawodach wzięło udział blisko 150 młodych zawodników z różnych stron Polski, w tym nasz 20-osobowy skład ???? Sulęcińscy badmintoniści wrócili z ziemi wielkopolskiej z dużym bagażem doświadczenia, a także z 15 medalami:

???? Karol CHOJNACKI – singiel chłopców U19

???? Hanna KOCHAŃSKA – singiel dziewcząt U15

???????? Natalia BANASIAK i Hanna KOCHAŃSKA – debel dziewcząt U15

???? Natalia BANASIAK – singiel dziewcząt U15

???????? Karol CHOJNACKI i Leon KOCHAŃSKI – debel chłopców U19

???????? Mikołaj KULIŃSKI i Wojciech WOJNICZ – debel chłopców U13

???????? Wiktor IGNATOWICZ i Waldemar WÓJTOWICZ – debel chłopców U15

???? Aleksandra GOŁDON – singiel dziewcząt U13

???? Mikołaj KULIŃSKI – singiel chłopców U13

???? Mikołaj DARMOGRAJ – singiel chłopców U17

???? Stanisław ZABORSKI i Alan Zieliński – debel chłopców U13

.

Zagraliśmy w 7 finałach i ponownie stoczono „sulęciński finał“ – Hania Kochańska i Natalka Banasiak. Spotkały się w finale gry pojedynczej dziewcząt U15, a następnie pięknie się zaprezentowały, grając w parze w finale gry podwójnej dziewcząt U15. O medale otarliśmy się 5 razy – swoje zmagania w ćwierćfinałach zakończyli Mateusz Kaniuczok, Waldek Wójtowicz, Wiktor Ignatowicz. W singlu chłopców U15, a także Kajetan Decka i Maciek Kisielewicz w singlu chłopców U13 ???????? W fazach grupowych o każdą lotkę walczyli Natalia Schamberger, Nela Ignatowska, Leon Kochański, Stanisław Zaborski, Krzysztof Kisielewicz, Blanka Przybysz, Ksawery Skoneczny i Wojtek Wojnicz ????????????????????

Bardzo gratulujemy Oli Gołdon i Stasiowi Zaborskiemu zdobycia pierwszego medalu zdobytym na krajowym turnieju badmintona. Także Karolowi Chojnackiemu zwyciężania z numerem 1 całego turnieju w finale ???????? Słowa uznania należą się także Mikołajowi Darmograjowi, który swoją walecznością zdobył brązowy medal w singlu. Już za tydzień weźmie udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Trzebnicy – powodzenia ????????

Gratulujemy wszystkim zawodnikom z Sulęcina – Wasze systematyczne treningi i progres widać gołym okiem ???????????????? Pięknie dziękujemy naszym klubowym Rodzicom za zaangażowanie i pomoc ????????????

A po medalowych zmaganiach wspólnie w klubowym gronie udaliśmy się na zasłużonego kebaba ????

SKBB

Author: Madman

Share This Post On

Submit a Comment