Biwak pod namiotem

Biwak pod namiotem

zdjęcia: https://www.facebook.com/profile.php?id=100068738774301

Biwak w namiotach to niezapomniana przygoda????! Zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci????????. Spędzanie czasu na świeżym powietrzu????????☀️????????????, wspólne przygotowanie posiłków????????????, wycieczki wieczorami z latarką????, spanie w śpiworze???? – to wszystko sprawia, że jest to wieczór spędzony inaczej niż wszystkie.

Nasz pierwszy uznajemy za pełen sukces ????. Pomimo licznych obaw i wątpliwości wszystko się udało????, mieliśmy gdzie spać????⛺️, było całkiem wygodnie???????? i przyjemnie????.Wieczór upłynął przy ognisku????, śpiewaniu piosenek????????????, opowiadaniu historii, smażeniu kiełbasek????.To chwile, które w pamięci dzieci zostaną na długie lata!

Biwak pod namiotem dostarczył dzieciom niesamowitych wrażeń oraz cudownych wspomnień! ❤️????????????.

Serdecznie dziękujemy za organizacje Sołtysowi Pawłowi Grygorcewiczowi, Radzie Sołeckiej oraz wszystkim rodzicom i mieszkańcom, którzy pomogli przygotować to niesamowite wydarzenie????❤️????????. Dziękujemy również

Dziękujemy Ośrodkowi Pomocy Społecznej w Sulęcinie za ufundowanie artykułów sportowych do zabaw i spożywczych na ognisko.

Świetlica Środowiskowa w Trzebowie

Author: Madman

Share This Post On

Submit a Comment