FORBIDDEN SOULS

FORBIDDEN SOULS – KONCERT WRAZ Z AKCJĄ “PODARUJ PŁYTĘ MEDIATECE”

Sulęciński Ośrodek Kultury / Klub u Bulka / Biblioteka Publiczna w Sulęcinie startuje  z koncertami i wydarzeniami plenerowymi w ramach Letniej Sceny „Pod Lipą”.

Ten sezon to wiele pięknych muzycznych spotkań na dawnym korcie tenisowym przy Sulęcińskim Ośrodku Kultury. Pierwsza okazja ku temu już 5 czerwca 2021r.

Serdecznie zapraszamy na koncert grupy FORBIDDEN SOULS, która zagra w sobotni wieczór na Scenie Pod Lipą. Zagoszczą u nas nie pierwszy raz więc wiecie, że możecie się spodziewać świetnego wydarzenia!

Bilet wstępu w cenie 20 złotych (do nabycia tylko na bramce).

Jeśli chcesz WEJŚĆ ZA DARMO to możesz dołączyć do akcji „Podaruj płytę mediatece”. Przynieś płytę (lub kilka), która znajdzie się w powstającej mediatece Biblioteki Publicznej w Sulęcinie. Może to być płyta winylowa, płyta CD, audiobook lub film.

Możecie rezerwować bilety wiadomością SMS na numer telefonu 506070879 o treści: “FS, imię, nazwisko, ilość biletów”

Płatność za bilety tylko na bramce.

Bramka: 19:30
Koncert: 20:30

FORBIDDEN SOULS

Polski zespół rockowy, założony w 2011 roku w Gorzowie Wielkopolskim z inicjatywy wokalisty Kamila Karmińskiego.

Debiutancki album formacji zatytułowany „Forbidden Souls” ukazał się 14 września 2012 roku. W sesji nagraniowej wziął udział także skrzypek i kompozytor Adam Bałdych. Został on producentem albumu oraz zarejestrował partie solowe w debiutanckim utworze „Kłamstwo”.

Ponadto w utworach znajdujących się na płycie udział wzięli m.in wiolonczelista Marcel Kowalewski oraz pianista Maciej Cybulski. W jednym z trzech teledysków promujących pierwszą płytę pt „Jeden Cel”, zespół zaangażował do współpracy aktorów Gorzowskiego Teatru im Juliusza Osterwy. Wystąpili m.in Cezary Żołyński, Adrianna Góralska oraz Kuba Zienkiewicz. Klip miał swoją premierę w kinie „Helios”. Produkcją teledysków zajęła się grupa filmowa „Alchemia Obrazu”

Po premierze albumu, zespół otrzymał tytuł „Płyty Tygodnia” Radia Gorzów.

Zespół czterokrotnie występował podczas Przystanku Woodstock na scenie motocyklowej.

Dwukrotnie również, zespół zajął trzecie miejsce w ogólnopolskim konkursie Polskiego Radia i „Sony Music” – „Przebojem na antenę”.

We wrześniu 2017 roku grupa wydała swoją drugą płytę zatytułowaną „Stygmaty”. Album poprzedzał teledysk do singla „Ptaki.Premiera odbyła się na portalach Interia oraz Onet Muzyka. Płyta po premierze otrzymała tytuł „Płyty Tygodnia” Radia Zachód. Jedna z pierwszych recenzji ukazała się na portalu „Magazyn Gitarzysta”.

Materiał przesłany przez Sulęciński Ośrodek Kultury

Autor: Madman

Podziel się na

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *