Rok szkolny 2021/22

Rok szkolny 2021/22 – Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Sulęcinie

Zdjęcia: https://www.facebook.com/sulecinmadman

Powodzenia w nowym roku szkolnym

1 września odbyło się w naszym Ośrodku uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022. Na uroczystym apelu zgromadzili się uczniowie, nauczyciele i rodzice. Wśród zaproszonych gości byli: Pan Adam Basiński   Wicestarosta Sulęciński oraz Pani Iwona Walczak – zastępca burmistrza naszego miasta.  

Na początku uroczystości Pani Dyrektor Danuta Werner powitała zaproszonych gości, uczniów, zwłaszcza klas pierwszych, a także nauczycieli i pracowników szkoły. Pani Dyrektor  zwróciła uwagę na to , że zarówno uczniów jak i nauczycieli czeka rok pełen nowych wyzwań, ciężkiej pracy oraz osiągania sukcesów, które wszystkich będą motywowały do dalszej pracy.

Pani Iwona Walczak w imieniu Burmistrza Sulęcina wręczyła Jakubowi Krawczykowi i Wiktorii Krawczyk  nagrody (vouchery na zakupy w sklepie sportowym) za doskonałe osiągnięcia sportowe.

Pan Wicestarosta Adam Basiński w imieniu władz samorządowych i pana Starosty Tomasza Jaskuły przekazał wszystkim uczniom, nauczycielom i pracownikom Ośrodka najserdeczniejsze życzenia spokojnej i satysfakcjonującej pracy. Także wytrwałości i zrealizowania wszystkich  zamierzeń, zarówno w życiu zawodowym , jak i osobistym.

Rok szkolny 2021/22

Po zakończeniu uroczystości, nastąpiły pierwsze powakacyjne spotkania z wychowawcami.

   Ten nowy rok szkolny stawia przed całą społecznością szkolną także nowe wyzwania. Dołożymy wszelkich starań, by stworzyć w szkole przyjazny klimat, rozwijać w naszych uczniach ducha koleżeństwa i wzajemnego szacunku, kształcić młode umysły, a w sercach rozwijać i pogłębiać uczucia patriotyczne. Pragniemy wykształcić i wychować ludzi mądrych, szlachetnych, uczciwych, „otwartych na świat, ale kochających swój dom i rodzinny kraj”.

             W nowym roku szkolnym życzymy Uczniom oraz Nauczycielom i Rodzicom wielu sukcesów i satysfakcji.

   Ten nowy rok szkolny stawia przed całą społecznością szkolną także nowe wyzwania. Dołożymy wszelkich starań, by stworzyć w szkole przyjazny klimat, rozwijać w naszych uczniach ducha koleżeństwa i wzajemnego szacunku, kształcić młode umysły, a w sercach rozwijać i pogłębiać uczucia patriotyczne. Pragniemy wykształcić i wychować ludzi mądrych, szlachetnych, uczciwych, „otwartych na świat, ale kochających swój dom i rodzinny kraj”.

             W nowym roku szkolnym życzymy Uczniom oraz Nauczycielom i Rodzicom wielu sukcesów i satysfakcji.

Materiał nadesłany przez Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Sulęcinie

Author: Madman

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *