Wieczór komediowy – Stand-Up

Wieczór komediowy – Stand-Up

Sulęciński Ośrodek Kultury oraz Biblioteka Publiczna w Sulęcinie serdecznie zapraszają na kolejny wieczór Stand Up w Klubie u Bulka (ul. Moniuszki 1)
Tym razem na klubowej scenie ze swoimi nowymi programami wystąpią: 

Wojtek Kamiński (serial „Spadkobiercy”, Kabaret Jurki):Kiedy miałem siedemnaście lat, byłem praktycznie nieśmiertelny. Później poziom nieśmiertelności malał, malał… a świat niebezpiecznie, jak boa dusiciel, zaciskał się wokół mnie. Aż któregoś dnia… Pamiętaj, jeśli nagle w drodze na cmentarz zorientujesz się, że nie jedziesz, tylko cię wiozą, to raczej to już jest koniec.” Zapraszam na mój program „Escape room”. 

MIMI Zenkner:Na scenie komediowej działam od kilkunastu lat. Wcześniej w kabaretach: K2 i Hlynur, od 2020 roku głównie robię stand-up. W przerwach między lockdownami. „Dobre samopoczucie” to mój drugi program. Dłuższy niż poprzedni. I lepszy. To drugie ważniejsze. O czym będzie? O tym, że lubimy dobrze się czuć. Czasem za wszelką cenę. I tu zaczynają się żarty…
Prowadzenie: Damian „Viking” Usewicz

Czwartek – 26.05.2022 r., godzina 19.00, godz. 19.00Bilety – 40 zł – kupicie online: http://kbq.pl/74608 lub w Sulęcińskim Ośrodku Kultury Treść występu przeznaczona jest dla osób dorosłych.

Materiał nadesłany przez Sulęciński Ośrodek Kultury

Author: Madman

Share This Post On

Submit a Comment