W klimacie PRL

W klimacie PRL – Sulęciński Ośrodek Kultury 23.07.2022

Galeria zdjęć: https://soksulecin.pl/kategoria/aktualnosci/przepraszamy-za-usterki-wieczor-w-klimacie-prl

„Przepraszamy za usterki… Wieczór w klimacie PRL” – kolejna edycja tego wydarzenia już za nami. Tegoroczna edycja przeszła nasze najśmielsze oczekiwania, a tańczący tłum na parkiecie oznaczał jedno – to była naprawdę wyjątkowa noc i niezwykle udana impreza! Tej nocy królowały dzwony, chustki we włosach, dresy z kreszu, plisowane spódnice, sukienki w grochy, zamaszyste wąsy i burze loków – prawie każdy uczestnik potraktował motyw przewodni wydarzenia „na poważnie” i przyszedł na imprezę w kompletnym przebraniu.

Hol Sulęcińskiego Ośrodka Kultury zmienił się w muzeum – pralki „Franie”, długie rolki szarego papieru, syfony, aparaty fotograficzne, maszyny do szycia, long play’e, peerelowska prasa oraz plakaty, telewizory, magnetofony, projektory, porcelana rodem z epoki, gry planszowe, naczynia, sztućće i wiele, wiele innych gadżetów, a przy tym muzyka z dawnych lat – to gwarancja udanej imprezy i możliwość przeniesienia gości do „tamtych czasów”.

Z głośników przygrywały takie hity jak: Skaldowie, Irena Santor, Abba, Boney M, Michael Jackson, The Beatles, Anna Jantar, Czerwone Gitary, Czesław Niemen, Stan Borys – do takich hitów tańczy się najlepiej! 

Na zgłodniałych czekały wyroby garmażeryjne przygotowane przez przewspaniałe Koło Gospodyń Wiejskich Muszkowianki.

Zanim spotkamy się na kolejnej edycji imprezy w przyszłym roku, zapraszamy na Fajfy Pod Lipą – na terenie za Sulęcińskim Ośrodkiem Kultury będziemy bawić się w rock-and-rollowym stylu lat 50’s – 70’s – tego wieczora obowiązywać będą jedynie dwa kolory – czerń oraz biel. Do zobaczenia!

źródło: Sulęciński Ośrodek Kultury

Author: Madman

Share This Post On

Submit a Comment