Policjanci z Sulęcina poszukują

Policjanci z Sulęcina poszukują sprawcę potrącenia dziewczynki, do którego doszło w dniu 16 sierpnia 2022 roku o godzinie 19.30 na drodze W – 137, na wysokości obozowiska wojskowego numer 4. Grupa dzieci wraz z opiekunem poruszała się poboczem drogi w kierunku miejscowości Trzemeszno Lubuskie, gdy w pewnym momencie (jak wynika z dotychczasowych ustaleń) kierujący pojazdem marki Citroen Xsara Picasso z nieustalonych przyczyn zjechał na pobocze i prawym lusterkiem potrącił 16-latkę, po czym odjechał z miejsca zdarzenia w kierunku Sulęcina. W wyniku uderzenia, w aucie najprawdopodobniej uszkodzone zostało prawe lusterko.

Policjanci z Sulęcina poszukują sprawcę potrącenia dziewczynki, do którego doszło w dniu 16 sierpnia 2022 roku o godzinie 19.30 na drodze W – 137,  na wysokości obozowiska wojskowego numer 4. Grupa dzieci wraz z opiekunem poruszała się poboczem drogi w kierunku miejscowości Trzemeszno Lubuskie, gdy w pewnym momencie (jak wynika z dotychczasowych ustaleń) kierujący pojazdem marki Citroen Xsara Picasso z nieustalonych przyczyn zjechał na pobocze i prawym lusterkiem potrącił 16-latkę, po czym odjechał z miejsca zdarzenia w kierunku Sulęcina. W wyniku uderzenia, w aucie najprawdopodobniej uszkodzone zostało prawe lusterko.

Publikujemy nagranie monitoringu przedstawiające pojazd, którym najprawdopodobniej poruszał się sprawca.

Prosimy wszystkie osoby, które mogły być świadkami zdarzenia lub posiadają wiedzę na temat sprawcy kolizji drogowej o kontakt z sulęcińską Policją, dzwoniąc pod numer telefonu: 690 106 863.

sierżant sztabowy Klaudia Biernacka

Komenda Powiatowa Policji w Sulęcinie

Author: Madman

Share This Post On

Submit a Comment