Przepraszamy za Usterki

Przepraszamy za Usterki

zdjęcia: https://www.facebook.com/sulecinskiosrodekkultury

W zeszłym roku niezwykle tłumnie wzięliście udział w „Przepraszamy za Usterki” czyli naszym wieczorze w klimacie PRL. Nie sądziliśmy, że w tym roku postanowicie aż tak mocno pobić rekord frekwencji, jednak ponownie, podczas tego jednego lipcowego wieczora tłumnie stawiliście się „do czynu tanecznego”.

Nawet przebudowa Sulęcińskiego Ośrodka Kultury nie powstrzymała nas od przeprowadzenia tej imprezy. W tym roku skorzystaliśmy z gościnności sąsiadów z Sulęciński Ośrodek Sportu i Rekreacji i do naszej zabawy posłużyła płyta boiska asfaltowego, które w swojej historii niejedną taką zabawę widziało.

Ach co to była za noc! Muzyczne hity artystów z PRLu, największe przeboje zza Żelaznej Kurtyny, smakowita „garmażerka” przygotowana przez Koło Gospodyń Wiejskich ”Muszkowianki”, dekoracje sprzed dziesięcioleci i pojazdy z epoki to dopiero pół przepisu na dobrą zabawę.

O resztę zadbali swoimi przebraniami, pląsami i frekwencją wszyscy uczestnicy, którzy w niezwykłej atmosferze bawili się do później nocy.

Dziękujemy!

SOK

Author: Madman

Share This Post On

Submit a Comment