Żegnamy Przedszkole

Żegnamy Przedszkole nr 2 im. Małych Odkrywców w Sulęcinie

zdjęcia: https://sulecin.pl/wiadomosci/90792/zegnamy-przedszkole-nr-2

Pod hasłem „Żegnamy przedszkole” w Przedszkolu nr 2 im. Małych Odkrywców w Sulęcinie 14 czerwca odbyła się uroczystość z udziałem przedszkolaków, którzy od 1 września rozpoczną dalszą naukę w szkołach podstawowych.

Podczas ostatniego spotkania w murach przedszkola dzieci przedstawiły program artystyczny przygotowany wspólnie z wychowawcami. Spektakl zobaczyli i wysłuchali rodzice, którzy licznie przybyli na uroczystość, zaproszeni goście oraz zastępca burmistrza Sulęcina Iwona Walczak, dyrektor przedszkola Ewa Janicka, zastępca dyrektora Ewa Jacykowska i przedstawiciele Rady Rodziców.

W programie dzieci zaprezentowały wiersze, piosenki i tańce, których nauczyły się na spotkanie, jak również podczas uczęszczania przez kilka lat do przedszkola. W trakcie uroczystości dyrektor przedszkola wręczyła dzieciom dyplomy ukończenia przedszkola, w których znajdowało się również wspólne tableau absolwentów przedszkola. W imieniu burmistrza Sulęcina Dariusza Ejchart walizeczki z przyporami szkolnymi przekazała dzieciom zastępca burmistrza Iwona Walczak.

Uroczystość zakończył słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców i pracowników przedszkola.

źródło: sulecin.pl

Author: Madman

Share This Post On

Submit a Comment