Konkurs wokalny „Wygraj szansę”…….

W dniu dzisiejszym w sali widowiskowej Sulęcińskiego Ośrodka Kultury odbył się konkurs wokalny „Wygraj Szansę”. Organizatorem konkursu była Agencja Telewizyjno-Estradowa TV Media z Łodzi. Honorowy patronat na konkursem objął Burmistrz Sulęcina. W szranki na scenie stanęło 14 wykonawców: Hanna Kucała, Wiktoria Bulanowska, Matylda Bernacka, Weronika Pluskota, Ada Dyniak, Julia Szydlik, Maria Martin, Karolina Torchała, Izabela Roszak, Iga Niekrewicz, Dominika Melcer, Marta Jachwitz, Julia Nowacka i jedyny przedstawiciel płci męskiej, Aleksander Motykiewicz.

Wszyscy wykonawcy zasłużyli na najwyższe słowa uznania. Jury miało naprawdę ciężki orzech do zgryzienia. Gdybym był w komisji konkursowej przyznałbym 14 miejsc równorzędnych. Nie byłem, a jury po wysłuchaniu wykonawców udało się na naradę. W czasie obrad wystąpił Teatr Moralitet z Krakowa w spektaklu dojącym do myślenia nie tylko młodym ludziom.

Kiedy jury wróciło stało się jasne, że przyszedł czas na ogłoszenie wyników. Zwycięzca mógł być niestety tylko jeden. W konkursie wokalnym „Wygraj szansę” podium wyglądało następująco:

1 Iga Niekrewicz  z gminy Lubiszyn

2 Matra Jachwitz z Trzciela

3 Karolina Torchała z gminy Szczaniec

Przyznano także wyróżnienia, a każdy z uczestników dostał dyplom i upominek. Dyplomy i nagrody wręczała  wiceburmistrz Sulęcina Iwona Walczak.

Madman24.pl znajdziesz również na Facebooku https://www.facebook.com/sulecinmadman/

Należy podkreślić ogromny doping z widowni jaki towarzyszył wszystkim uczestnikom.

Madman

 

Autor: Madman

Podziel się na