„Klub Komedii”, czyli kabaretowe improwizacje „u Bulka”…

„Klub Komedii”, czyli kabaretowe improwizacje „u Bulka”!

Na scenie w klubie „u Bulka” zaprezentował się wczoraj „Klub Komedii” reprezentujący Zielonogórskie Zagłębie Kabaretowe. Improwizacje kabaretowe, czyli skecze tworzone na żywo, wywoływały co chwilę salwy śmiechu. To był duży kawałek, dobrych kabaretowych poczynań.

Trochę o składzie kabaretowej grupy, która na scenie występuje od dwóch lat:

Piotrek ‘Spychu’ Spychała
W Klubie Komedii siedzi przy instrumencie klawiszowym. Dumny mąż i tata, dość słusznej postury (ale nie jak Lesiu), fan zespołu Queen, muzyk w zespole Żarówki (kabaret Neo-Nówka), współtworzy projekt z piosenką literacką i okołokabaretową Ryczytal Paraliryczny.

Wojciech Leśniowski aka Lesiu
Były student Uniwersytetu Zielonogórskiego – Animacja Kultury, który skończył… po II roku. Człowiek lubiący jeść ale cały czas walczący z tym. Na scenie to ten obły. Standuper, realizator dźwięku w Kabarecie Zalotka i najważniejsze IMPROWIZATOR

Paweł Kaszkowiak
W Klubie Komedii zajmuje dumne stanowisko człowieka z twarzą do góry nogami. Na UZecie skończył Filozofię, Pedagogikę i ZIP – odpowiednio, po roku, po pierwszym semestrze i po tygodniu… Na co dzień barman, standuper, czasami lektor i aktor, głównie improwizatator

Grzegorz Kowalczuk
Człowiek wielu zainteresowań i talentów. Charakteryzuje się nienachalnym podrywem jak i równie nienachalnymi rezultatami. Na scenie pojawił się podobno pod wpływem zakładu. Do dziś nie wiadomo czy wygrał.

Madman

Author: Madman

Share This Post On