Łyczkomania

5 Rano – Łukasz Łyczkowski

Łyczkomania stała się faktem. Po sukcesie Łukasza Łyczkowskiego w Voice of Poland popularność wokalisty ogromnie wzrosła. W Sulęcinie najlepszym tego przykładem było powitane na rynku. Triumfalny powrót, tak można to określić.

Łyczkomania

Myślę, że to określenie jest adekwatne do zaistniałej sytuacji. Jeszcze nigdy w sali widowiskowej Sulęcińskiego Ośrodka Kultury nie widziałem takich tłumów, a występowały tam przecież uznane „marki”. Do człowieka, który publicznie wyznał, że do tej pory rozdał dziewięć autografów, tym razem ustawiała się kolejka.

5 Rano

Zespół wraz z Łyczkiem ma teraz swoje 5 minut. Tylko od nich zależy jak to wykorzystają. Oczywiście wszyscy trzymamy kciuki. Wczoraj, w czasie koncertu został nagrany teledysk i należy mieć tylko nadzieję, że jest to pierwszy krok na sceny świata. Wszyscy muzycy przez lata ciężko na to pracowali.

Voice of Poland

Muszę się przyznać, że nie lubię tego typu programów. Tym jednak razem oglądałem i nie tylko z portalowego obowiązku. Kibicowałem jak większość naszemu „Łyczkowi”. Nie miał już znaczenia miejsce w ścisłym finale, bo to co zrobił do tej pory, było już wystarczająco WIELKIE!

5 Rano – koncert

Łukasz Łyczkowski (wokal)
Łukasz Łabędzki (gitara)
Rafał Siwak (bas)
Arek Jurusz (klawisze)
Emil Chamarczuk (perkusja)

Profil zespołu na Facebooku – 5 Rano

O tłumach na koncercie już pisałem. Dodatkowo w czasie koncerty kręcony był teledysk do utworu „To jest mój rock’n’roll”. Piosenka znana już sulęcinianom od jakiegoś czasu, a myślę, że dopiero teraz nabierze odpowiedniego blasku. Serdecznie tego zespołowi życzymy. Koncert w zasadzie można zrecenzować bardzo krótko: OWACJE, OWACJE i jeszcze raz OWACJE. Dziękujemy za świetny koncert, była moc i były niesamowite emocje.

Na naszym profilu facebookowym – Facebook Madman24.pl jest filmik z koncertu.

Łyczkomania, to nowe słowo w polskim słownictwie, które do słownika wnosi portal Madman24.pl

Zespołowi „5 Rano” jeszcze raz życzymy, aby to co się w tej chwili dzieje, przekuło się na SUKCES.

Madman

Author: Madman

Share This Post On

Submit a Comment