Michał Wiśniewski w Domu Dziecka

Niezwykła wizyta

Michał Wiśniewski w Domu Dziecka, a towarzyszyła mu obecna wokalistka zespołu, czyli Agata Buczkowska. Było wspólne śpiewanie, autografy oraz wspólne zdjęcia. W tych ostatnich królowało selfie. Michał Wiśniewski prowadził też transmisje na żywo na swoim profilu facebookowym. Odwiedziny świąteczne, a więc prezenty, a było ich sporo. „Wiśnia dzieciom”, czyli Michał Wiśniewski wspólnie z fundacją „Po pierwsze” już po raz czwarty. Popularny wokalista opowiedział też skróconą historię swojego życia, nigdy nie ukrywa, że też jest wychowankiem Domu Dziecka. Odwiedziny w Sulęcinie zakończyły tegoroczną trasę odwiedzin z podarkami.

Michał Wiśniewski w Domu Dziecka – Wyjątkowy Mikołaj Odwiedza podopiecznych Domów Dziecka

600 osób, w tym 250 maluchów otrzyma gwiazdkowe upominki od wyjątkowego Mikołaja. Już po raz czwarty Michał Wiśniewski wspólnie z fundacją „Po Pierwsze” przygotowuje prezenty dla podopiecznych Domów Dziecka w ramach akcji „Wiśnia dzieciom”.

Przez cały tydzień Michał Wiśniewski wspólnie z przedstawicielami fundacji „Po Pierwsze” odwiedzał Domy Dziecka w całej Polsce. Akcja rozpoczęła się od Krasnego (woj. podlaskie), a zakończyła się w sobotę, 16 grudnia, w Sulęcinie (woj. lubuskie). Do akcji wybrano 18 Domów Dziecka, w tym Placówkę Opiekuńczo-Wychowawczą nr 1 w Gorzowie Wielkopolskim oraz Dom Dziecka w Sulęcinie. Obdarowanych zostało łącznie 600 osób, w tym 250 maluchów. Piosenkarz wręczył każdemu dziecku imienny upominek, ufundowany przez firmy wspierające inicjatywę, a także najnowsze płyty „Ich troje” oraz bilety na koncerty zespołu.

Od ponad dwudziestu lat odwiedzam w okresie świątecznym Domy Dziecka. Bo jestem jednym z nich. W całej akcji nie chodzi tylko o prezenty – tak naprawdę dzieci nie liczą nawet na to, że coś dostaną. Dla nich najważniejsza jest możliwość spotkania i wspólnego spędzenia czasu – mówi Michał Wiśniewski. – Radość tych dzieci jest bezcenna, dlatego  zachęcam wszystkich do angażowania się i organizacji wsparcia dla placówek opiekuńczych w swojej okolicy – dodaje artysta.

W akcję włączyły się znane marki, m.in. New Yorker, Ziaja, Ptak Moda, Drewex Sp. z o.o. czy Vippi Design, które ufundowały ciepłe ubrania oraz kosmetyki. Świąteczne prezenty dla dzieciaków przekazało również Wydawnictwo Piętka, które podarowało dzieciom mapy, atlasy oraz bajki edukacyjne.

Po spotkaniu w Sulęcinie piosenkarz pojechał na koncert do Zielonej Góry, by dzień później wrócić na koncert do Wędrzyna. Fotorelacja z koncertu, na którym byli oczywiście też podopieczni Domu Dziecka w Sulęcinie w osobnej  fotorelacji na naszym portalu. Na naszym profilu facebookowym są też dwa filmiki, jeden z odwiedzin, a drugi z koncert: Facebook Madman24.pl

Michał Wiśniewski w Domu Dziecka – galeria zdjęć:

Madman

Author: Madman

Share This Post On

Submit a Comment