Protokół z kontroli w LO

Liceum Ogólnokształcące im. Adam Mickiewicza w Sulęcinie

Protokół z kontroli w LO

W uzupełnieniu wczorajszych wypowiedzi – Konflikt w LO , publikujemy protokół z kontroli przeprowadzonej przez Kuratorium Oświaty w sulęcińskim LO.

Protokół z kontroli

W/w protokół jest ogólnodostępny na stronie Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wlkp.

http://www.bip.ko-gorzow.edu.pl/

Madman

Author: Madman

Share This Post On

9 komentarzy

 1. Chyba już najwyższy czas aby pożegnać Panią Dyrektor. Blisko trzy lata jej rządów, to skłócenie nauczycieli, plan lekcji z mnóstwem okienek, niedogrzane klasy, zerwane kontakty LO z uczelniami, odejście szanowanych nauczycieli, a prze de wszystkim fatalna atmosfera strachu, beznadziejności i braku perspektyw. Jako rodzic mający kontakt z innymi rodzicami wzywam starostę do zwolnienia Pani dyrektor i przywrócenia naszemu LO należnej renomy. Czas skończyć z traktowaniem szkoły i uczniów jak prywatnego folwarku. Kontrola wyraźnie pokazała, że stosunki interpersonalne nie tylko nie uległy poprawie ( co było zaleceniem z poprzednich kontroli, ale doszło wręcz do eskalacji niechęci i nieufności. Panie starosto czas z tym skończyć!!!

 2. Może do tej szkoły wróci wyższy poziom nauczania, poniesie się ta szkoła w rankingach, uczniowie będą do niej chodzić z pasją, a nie z musu. Mam nadzieję, że Starosta też się obudzi i przestanie hołubić p. Dyrektor. Może w tej szkole będą nauczyciele z ambicjami, a nie tylko z musu, że nie będą się bać p,Dyrektor i nie będą jej przyklaskiwać tylko dlatego żeby nie stracić pracy

  • TU SIĘ MUSI ZMIENIĆ CAŁA WŁADZA ,PRZECIESZ TO CO SIĘ DZIEJE W SULĘCINIE TO JEST ROBOTA SLD-CÓW I PSL-CÓW KTO WYBIERA TĄ CHOŁOTĘ ZOBACZCIE PAŃSTWO JAK WYGLADA TO MIASTO A ONI DOBIERAJA SOBIE LUDZI Z POZA MIASTA MAM NADZIEJE ZE LUDZIE SIĘ OBUDZĄ PRZED NADCHODZĄCYMI WYBORAMI I WYBIORĄ MLODYCH LUDZI KTÓRZY BĘDĄ CHCIELI COŚ ZROBIĆ DLA TEGO MIASTA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   • Może wygra Buksztynowisz, był chętny żeby pomóc uczniom z LO. Ja sama na niego zagłosuję, jeśli zgłosi kandydaturę.
    A Panią dyrekor trzeba zmienić

   • Popieram zmiany.
    Oprócz konfliktowej dyrektorki (czytaj protokół kontroli) należałoby zmienić także starostę, który ten stan toleruje, a pewnie ma wiadomości bardziej szczegółowe, bo jest organem prowadzącym dla LO. Nadto starosta nic nowego nie wnosi, jest zachowawczy – typowy administrator, brak mu wizji, koncepcji rozwoju, zdolności przywódczych.
    Co do zmian w kontekście wyborów samorządowych – zdecydowanie nowych ludzi nam trzeba, o innym spojrzeniu, o innych priorytetach, bardziej zaangażowanych w sprawy lokalne, a nie politykę.
    Co do kandydata Buksztynowicza – mam zastrzeżenia – to też nauczyciel. Mieliśmy już innych (Kubiak, Ejchart) i rezultaty były takie sobie. Może wreszcie wybrać jakiegoś zdolnego, aktywnego przedsiębiorcę, który już udowodnił, że można osiągać sukcesy. Może jakiś sprawny dyrektor firmy, menedżer, który pokieruje władzą samorządową?
    I jeszcze radni – jest kilka nazwisk od lat się powtarzających. Może radni już się zmęczyli swoim stanowiskiem, bo jakoś nie przejawiają żadnej aktywności (poza Miglujewiczem). Chyba czas wybrać nowych, aby wnieśli nowe spojrzenie na sprawy lokalne.

Submit a Comment