„Biegnę dla Mirka” – Półmaraton Szczeciński…

37 PKO PÓŁMARATON SZCZECIN

Prawie 3500 zawodniczek i zawodników przystąpiło w niedzielę w Szczecinie do długodystansowych biegów ulicznych. Koronnym dystansem był półmaraton, czyli 21km i 97,5m. Biegano także na 10km. Świetnie zorganizowana impreza pod każdym względem. Uczestników połączyła pasja do biegania i radość z tej pasji było widać na każdym kroku.

W półmaratonie zwyciężył Andrzej Witek, a wśród kobiet na tym dystansie najlepsza była Sylwia Telatyńska. W biegu na 10 km triumfował Bartosz Jurgiewicz, a wśród pań najszybsza była Monika Jackiewicz.

Szczegółowe wyniki znajdują się pod zamieszczonym poniżej linkiem:

http://halfmarathon.szczecin.pl/wordpress/wyniki/

„Biegnę dla Mirka’ – każdy z biegaczy z przypiętą na koszulce kartką o tej treści wymownie niósł pomoc Mirkowi. Fundacja PKO Bank Polski przeliczy ilość biegaczy, którzy biegli dla Mirka i przekaże konkretną sumę pieniędzy na konto Fundacji Sedeka, której Mirek jest podopiecznym.

W biegu na 10km wzięła udział Monika Stegeman. Mało tego, że pobiegła, to uzyskała jeszcze do tego świetny czas. Od razy wyjaśnię dlaczego nie ma moich zdjęć Moniki jak biegnie. Na starcie umknęła mi w tłumie, a później wystartowała jak rakieta i niestety, ale nie mogłem jej dogonić. Na mecie nagrałem filmik, ale ze względu na emocjonalny jego charakter, zostawię w prywatnym archiwum. Może kiedyś…

Tutaj jednak:

https://www.facebook.com/szczecinhalfmarathon/photos/pcb.662112337297802/662108540631515/?type=3&theater

Dużo zdjęć i filmików z niedzielnego biegu znajdziecie państwo tutaj:

https://www.facebook.com/szczecinhalfmarathon

Mirek był w Szczecinie gościem VIP. Na każdym kroku czuło się, że jest wśród przyjaciół. Dziękujemy organizatorom za sympatyczne przyjęcie i okazaną na każdym kroku pomoc. Dziękujemy Fundacji PKO Bank Polski za wsparcie dla Mirka.

Niedziela 27 sierpnia na długo zostanie w mojej pamięci, a Monika od tego dnia jest dla mnie:

MONIKA „RAKIETA” STEGEMAN

Madman

Author: Madman

Share This Post On