Zostań Wolontariuszem WOŚP…

Niebawem ruszy w naszym ośrodku sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, orkiestry która zagra 15 stycznia 2017r.

wosp2

Będziemy się przygotowywać do tego dnia, a już teraz chcemy zaproponować społeczności naszej gminy wolontariat orkiestrowy. Czekamy na chętnych, którzy chcieliby znaleźć się w sześćdziesięcioosobowej grupie wolontariuszy, która z puszkami wyruszy kwestować na terenie naszej gminy.
Miło będzie, jeśli znajdzie się grono osób pełnoletnich, którzy są już za siebie prawnie odpowiedzialni, ale mogą zgłaszać się również osoby młodsze / niestety w tym wypadku muszą mieć dorosłego opiekuna, który weźmie za nich odpowiedzialność.
Jeśli bliska jest Ci akcja i chcesz pomóc – czekamy.
Potrzebne są dane: imię i nazwisko, adres, telefon, Pesel, aktualne zdjęcie.
Zgłoszenia prosimy dostarczać do Sulęcińskiego Ośrodka Kultury do 27 października br.
I piętro, istr. Teresa Masztalerz.

źródło – Sulęciński Ośrodek Kultury

Author: Madman

Share This Post On